Nabídka práce

Pro zaměstnance

Operátor výroby až 24 500,-Kč

Popis pozice

Nabízíme příjemnou práci v elektrotechnické výrobě v Brně – Slatině. Hledáme zájemce o různé pozice v pohodovém výrobním kolektivu za velmi zajímavých finančních podmínek. Na většině pozic Vás zaučíme, takže nepotřebujete praxi z výroby.

Požadujeme

·      Základní vzdělání (zaučíme Vás)

·      Samostatnost, spolehlivost, pečlivost

·      Ochotu pracovat ve 2 směnném provozu (volné víkendy)

Nabízíme

·      Výhodné platové podmínky 22 400,-Kč

·      Osobní ohodnocení

·      5 týdnů dovolené

·      Dotovaná strava

·      13. plat

·      Pracovní pomůcky zdarma

·      Možnost přesčasů ( 80% příplatek v sobotu)

CELKEM SI NAŠI ZAMĚSTNANCI NA TÉTO POZICI VYDĚLÁVAJÍ od 17 500 do 19 000,-Kč ČISTÉHO KAŽDÝ MĚSÍC + výše uvedené výhody

Poznánky

NABÍZÍME DLOUHODOBOU A STABILNÍ PRÁCI Informace o společnosti a další volné pozice na www.vaseprace.eu. Po odeslání reakce Vám zavoláme do 24 hodin, probereme pozici po telefonu, zodpovíme Vám otázky a v případě zájmu pozveme na výběrové řízení.