Nabídka práce

Pro zaměstnance

Operátor Svářeč 25 – 28 000,-Kč (Brno-Slatina) IH:1

Popis pozice

Pro našeho klienta, významnou strojírenskou společnost v Brně, hledáme svářeče do výroby za velmi zajímavých finančních podmínek. Jedná se o strojírenskou výrobu. Práce v linkovém provozu.

Požadujeme

·        Základní vzdělání

·        Platný svářečský průkaz

·        Samostatnost, spolehlivost, pečlivost

·        Ochota pracovat na směny, možnost přesčasů

·        Dobrý zdravotní stav (práce ve stoje)

·        Práce na 3 směnný provoz (volné víkendy)

·        Nástup dle domluvy

Nabízíme

·        Výhodné platové podmínky - cca 19 790 Kč hrubého základ + automatické navýšení mzdy po zkušební lhůtě.

·        Příplatek za směnnost 1800 Kč

·        Příplatek za svařování až 2000,-kč (dle předchozích zkušeností)

·        Navíc odměny za docházku a kvalitní práci až 3200 Kč

·        13. plat

·        5 týdnů dovolené!

·        dotované stravování v závodní jídelně

·        Možnost výhry v měsíčních soutěžích

CELKEM SI NAŠI ZAMĚSTNANCI NA TÉTO POZICI VYDĚLÁVAJÍ cca 19-22 000 ČISTÉHO KAŽDÝ MĚSÍC + výše uvedené výhody

Náplň práce

Poznánky

NABÍZÍME DLOUHODOBOU A STABILNÍ PRÁCI

V případě zájmu nám zašlete životopis, všechny uchazeče vyrozumíme.