Nabídka práce

Pro zaměstnance

Operátor kontroly kvality 22 500,-Kč Brno-Slatina

Popis pozice

Nabízíme příjemnou práci ve strojírenské výrobě v Brně – Slatině. Hledáme zájemce o  pozice v pohodovém výrobním kolektivu za velmi zajímavých finančních podmínek. Na pozici Vás zaučíme, takže nepotřebujete praxi z výroby.

Požadujeme

·       Základní vzdělání (zaučíme vás)

·       Velký cit pro detail (prohlížení kusů pod mikroskopem)

·       Mít dobrou motoriku (malé součástky)

·       Pečlivost, přesnost, rychlost

·       Ochotu pracovat 8 hodin v sedavé pracovní pozici

·       Ochotu pracovat na jednu směnu, flexibilní pracovní doba

Nabízíme

·       Základní mzda 20 000,-Kč

·       Odměny za kvalitní práci 2 000,-Kč

·       Stravenky v hodnotě 100,-Kč

·       Multisport kartu s dotací

·       Díky flexibilní pracovní době, si sami určíte, kdy se vám bude pracovní doba hodit nejvíce.

 CELKEM SI NAŠI ZAMĚSTNANCI NA TÉTO POZICI VYDĚLÁVAJÍ od 17 000 do 17 500,-Kč ČISTÉHO KAŽDÝ MĚSÍC + výše uvedené výhody

Náplň práce

·       Kontrolovat vyrobené díly pod mikroskopem, aby byly v souladu s technickou dokumentací a neměly vady. U některých dílů se provádí začištění (obroušení, odříznutí)

·       Kontrolovat kvalitu vyrobených dílů-vizuálně i měřením