Nabídka práce

Pro zaměstnance

Operátor/ka výroby 29 000,- Kč (Brno-slatina)

Popis pozice

Pro našeho klienta, významnou strojírenskou společnost v Brně, hledáme operátory do výroby za velmi zajímavých finančních podmínek. Jedná se o strojírenskou výrobu. Práce v linkovém provozu.Tato pozice je na zaučení, není nutná praxe z výroby.

Požadujeme

•  Základní vzdělání (zaučíme vás)

•  Samostatnost, spolehlivost, pečlivost

•  Ochota pracovat na směny, možnost přesčasů

•  Dobrý zdravotní stav (práce ve stoje)

•  Směnnost 8 hodinová nebo 12 hodinová (lze si vybrat):

1. Práce v nepřetržitém provozu 12h (krátký a dlouhý týden) za cca 22 500,-Kč čistého

2. Práce v 3 směnném provoz 8h (volné víkendy) za cca 21 000,-Kč čistého

•  12h provoz vhodný spíš pro kluky a muže

Nabízíme

• Výhodné platové podmínky - cca 20 790 Kč hrubého základ + automatické navýšení mzdy po zkušební lhůtě

• Příplatek za směnnost 12h / 3900 Kč, příplatek za směnnost 8h / 1800 Kč

• Navíc odměny za docházku a kvalitní práci až 4000 Kč

• 13. plat (21 000,-Kč)

• 5 týdnů dovolené!

• dotované stravování v závodní jídelně

• Možnost výhry v měsíčních soutěžích

CELKEM SI NAŠI ZAMĚSTNANCI NA TÉTO POZICI VYDĚLÁVAJÍ cca 22 500 ČISTÉHO KAŽDÝ MĚSÍC + výše uvedené výhody

Náplň práce

Video

Poznánky

NABÍZÍME DLOUHODOBOU A STABILNÍ PRÁCI

V případě zájmu nám zašlete životopis, všechny uchazeče vyrozumíme.